У якому віці починає рости густа борода

У якому віці починає рости густа борода

- Скільки зим, скільки літ, а борода не росте Чому борода не росте вже в 14-15 років?

В основному волосяний покрив на обличчі починає з'являтись в 17-19 років. В першу чергу, у чоловіків починають з'являтися вуса. Але їх складно назвати повноцінними вусами, оскільки в основному у чоловіків їх не видно - вони русявого кольору або відтінку блонд, і віддалено нагадують ті, які хотілося б бачити справжньому чоловікові. Борода у чоловіків, на жаль, починає відростати ще пізніше, приблизно під час повноцінного статевого дозрівання. Точний вік, коли почне рости борода визначити практично неможливо. У деяких чоловіків борода починає повноцінно рости, вже в 16 років. А деяким хлопцям, так і не випадає шанс покрасуватися пишною бородою навіть у свої 30 років. На перший погляд, здасться, що відростити гідну бороду для чоловіків з поганою генетикою - це не здійсненне завдання. Але не варто впадати у відчай, існує чимало способів поліпшити свої результати.

-Особливості відрощування.

У той час, коли щетина росте, буде здаватися, що вона росте нерівномірно і на деяких ділянках обличчя взагалі немає волосяного покриву. Але така закономірність буває тільки на ранніх стадіях відрощування бороди. Поступово, через кілька тижнів, ділянки обличчя, на яких, як здавалося, не дістає волосся, почнуть помітно покриватися щетиною, волосся почне рости. До цього повільно зростаючі цибулини волосся почнуть проростати швидше, тим самим дадуть надію на відрощування повноцінного, рівномірного волосяного покриву. Якщо у вас є сила волі і великий запас терпіння - ви без проблем зможете втриматися без гоління близько місяця. За це ви будете винагороджені. Поступово ви помітите, як ваше підборіддя, борода і щоки обростають більш густим волоссям. З бородою зростатиме ваша впевненість у собі.

-Час покаже. Скільки ж потрібно часу, щоб відростити розкішну бороду? Чому вона не росте?

Професіонали кажуть, що для відрощування повноцінного волосяного покриву вам необхідно протриматися чотири тижні без гоління. Протягом цього періоду ви будете виглядати не так, як вам би хотілося, але пам'ятайте - це тільки початок.

-Здорове харчування - запорука успіху.

Щоб відростити бороду потрібної вам довжини, краще збалансувати свій раціон. Чому, коли людина хворіє потрібно їсти корисну їжу і дотримуватися правильного режиму дня? Щоб отримувати необхідні вітаміни і мінерали. Така ж ситуація і з погано зростаючою бородою. Щоб відростити хорошу мужню бороду, потрібно харчуватися як чоловік. До того ж, здорове харчування допоможе вам привести в норму рівень тестостерону, який відіграє чималу роль у процесі росту волосся на вашому тілі. Щоб борода росла рівномірно і правильно, їй потрібні конкретні речовини та вітаміни: вітамін А (яйця, печінка, м'ясо, сир); С (цитрусові, перець, картопля, помідори); Е (риба, злакові, шпинат, горіхи); (Пивні дріжджі, цільні зерна, яйця, зелені овочі, печінка, горіхи) фолієва кислота.

-Йти ва-банк?

Для досягнення більш швидкого результату, можете спробувати терапії тестостероном. Але при цьому потрібно знати, що ін'єкції тестостерону бувають не дуже корисні для організма чоловіка. Надлишок цієї речовини може спричинити сумні наслідки: порушення роботи печінки, зниження вироблення природних для організму вітамінів. Такі процедури бажано робити чоловікам після з 25 років, вже після повного статевого дозрівання. Чудовою альтернативою шкідливим гормональним і хімічним впливам на свій організм стануть натуральні засоби для росту бороди. В нашому асортименті ви можете знайти олії для росту бороди: класичну, а також з екстрактом перця чилі і додатковим вітамінним комплексом.

"Чому я досі не можу відростити нормальну бороду?" - все частіше і частіше задаєте собі це питання, але при цьому не замислюєтеся, що стрес і нервовий стан теж впливають на зростання волосяного покриву. Якщо ваша мета - відростити гарну бороду, постарайтесь рідше потрапляти в стресові ситуації, вони шкодять, метаболізму не менше ніж нестача вітамінів і мінералів. Всім густої бороди!