Як обрати тип бороди

Як обрати тип бороди

Як обрати тип бороди

Вирішили відрощувати бороду? Яка ж форма бороди підійде саме вам.Форма обличчя визначає тип бороди.Для трикутного обличчя потрібно візуально розширити нижню частину обличчя, щоб підборіддя стало масивнішим. Можна спробувати бороду у формі квадрата, підкови або злегка округлу. Наприклад, Райан Гослінг - власник саме трикутної форми обличчя.

Власникам круглого обличчя підійде борода від скроні до скроні і / або трапецевидная. До неї підійдуть вуса середнього розміру. Це дозволить «подовжити» форму обличчя. Крім того відмінно підійде звичайна "цапина борідка". І намагайтеся уникати бакенбардів на кшталт «Mutton chops».

Для видовженої форми обличчя підходить округла борода-підкова або звичайні «баки». Основна мета - візуально розширити обличчя. Категорично не рекомендується використання еспаньйолки або цапиної борідки, тому що вони «видовжують» обличчя.Власникам овальної форми обличчя пощастило найбільше - ніяких обмежень на тип бороди немає, в більшості випадків можна експериментувати до безкінечності.Шкіперська, каре або жабо скрасять трапецевидне обличчя, звузивши важку нижню частину.Насправді ми рекомендуємо спробувати відрощувати бороду протягом місяця, може, двох, нічого з нею не роблячи. Така можливість, звичайно, є не у всіх, але як правило великій кількості чоловіків, незалежно від форми обличчя, підходить борода завдовжки в 1-2 см. Шию краще підголювати, а що стосується гоління щік, то тут все індивідуально.

Вибір бороди в залежності від зросту і кольору волоссяВисоким підійдуть пухнасті об'ємні бороди, низькорослим варто проявити тягу до мінімалізму. Якщо у вас світла шкіра і темний відтінок волосся, то необхідно носити компактну бороду, зголюючи волосся на щоках. Світловолосі можуть дозволити собі широку бороду.Незважаючи на ці загальні рекомендації варто прагнути до індивідуальності. Ви самі вибираєте яку бороду носити і що ви хочете показати нею. Тут воїстину людина-творець.